280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Golgota

423. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)

Golgota

olaj, vászon kartonra ragasztva

53,5*44 cm