280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Írókomód

651. Írókomód

116*100*47 cm

olasz, 19. sz., festett fenyőfa és tölgyfa alapon rokokó jelenetekkel, bronz zárpajzsokkal, 1 db kulccsal, zárszerkezetek hiányoznak, sérült