280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Balatonszepezd, 1955

437. Illés Árpád (Kisköcsk, 1908 - Budapest, 1980)

Balatonszepezd, 1955

akvarell, papír

310*465 cm

j.j.l.: Illés Árpád Balatonszepezd 1955