280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Kis komód

645. Kis komód

75,5*61,5*36 cm

francia, 20. sz. első fele, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz veretekkel, kis sérülésekkel