280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Tálalószekrény

751. Tálalószekrény

240*112*54 cm

osztrák, 19. sz. vége, tömör diófa, faragott neorokokó díszítéssel, csiszolt üvegekkel, márványlappal, 2 db kulccsal