280/2. 20.századi és kortárs festmények, bútorok > Falipolc

786. Falipolc

52*66*21 cm

német, 19. sz. vége, fekete lakkfestett fa, festett, aranyozott porcelán oszlopokon, plasztikus virágdíszekkel, tükör hátlappal, hiányos