557. Márffy Ödön (Budapest, 1878 - Budapest, 1959)
Önarckép,1920-as évek vége
olaj, vászon
47*37 cm
j.j.f.: Márffy Ö.
Életmű katalógus szám: 2.1.3.11., Reprodukálva: Rockenbauer Zoltán: Márffy, Budapest, Makláry Artworks Kft., 2006., 324.