249. 19. és 20. századi festmények > Dombos táj kirándulókkal

461. Fényes Adolf (Kecskemét, 1867 - Budapest, 1945)

Dombos táj kirándulókkal

olaj, vászon

62*87 cm

j.j.l.: Fényes A.; ho. kiállítási címke