249. 19. és 20. századi festmények > Virágzó mandulafa

460. Edvi - Illés Aladár (Pest, 1870 - Budapest, 1958)

Virágzó mandulafa

olaj, fa

24,5*14 cm

j.j.l.: E. Illés A.

BÁV 31/31.