249. 19. és 20. századi festmények > Virágzó gyümölcsfák

582. Joachim Ferenc, Csejtei (Szeged, 1882 - Gyula, 1964)

Virágzó gyümölcsfák

olaj, fa

72*108 cm

j.b.l.: Cs. Joachim F.