463. Réti István (Nagybánya, 1872 - Budapest, 1945)
Tanulmányfej, 1907
olaj, vászon
61,5*42 cm
j.b.l.: RI 907; ho. autográf felirat: Tanulmányfej egy apostolhoz festettem 1907-ben Réti István
sérült