249. 19. és 20. századi festmények > Tanulmányfej, 1907

463. Réti István (Nagybánya, 1872 - Budapest, 1945)

Tanulmányfej, 1907

olaj, vászon

61,5*42 cm

j.b.l.: RI 907; ho. autográf felirat: Tanulmányfej egy apostolhoz festettem 1907-ben Réti István

sérült