492. Ziffer Sándor (Eger, 1880 - Nagybánya, 1962)
Katz Márton portréja, 1935
olaj, vászon
42*37 cm
j.j.l.: Ziffer S. 1935
Reprodukálva: Murádin Jenő: Egy művészcsalád Nagybányán, Katz Márton - Agricola Lídia, Budapest, 2004., 21. old.