249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Magyar festő, 20. sz. első fele
Tanyavilág
481. tétel
Történelmi jelenet, 1946
482. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Szobabelső
483. tétel
Szines Elemér
Madárdal, 1913
484. tétel
Czencz János
Asztali csendélet babával
485. tétel
Perlmutter Izsák
Asztali csendélet, 1912
486. tétel
Jándi Dávid
Csendélet őszi virágokkal és gyümölcsökkel,1941
487. tétel
Jándi Dávid
Családi körben
488. tétel
Perlrott - Csaba Vilmos
Nagybányi modellek (Alakok kályhánál), 1904-1905 között
489. tétel
Perlrott - Csaba Vilmos
Cigánylány
490. tétel
Gábor Móric
Somlay Artúr portréja, 1937
491. tétel
Ziffer Sándor
Katz Márton portréja, 1935
492. tétel
Perlrott - Csaba Vilmos
Csendélet szoborral, 1937
493. tétel
Kitzinger Gizella
Leányportré, 1914
494. tétel
Vörös Géza
Csendélet őszi virágokkal és kagylóval, 1939 körül
495. tétel
Bertalan Albert
Párizsi műtermi csendélet
496. tétel
Modok Mária, Czóbel Béláné
Csendélet Czóbel festménnyel
497. tétel
Stückgold, Stanislaus
Nagymama és unokája
498. tétel
Zirkelbach László
Csendélet cirmossal, 1961
499. tétel
Vass Elemér
Virágcsendélet
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS