249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Csáki - Maronyák József
"Kéknefelejts"
421. tétel
Vass Albert
Erdélyi utcarészlet beszélgetőkkel, 1935
422. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Őszi kert
423. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Táj boglyával
424. tétel
Litteczky Endre
Felsőbányai ház
425. tétel
Glatz Oszkár
Szántóvetők
426. tétel
Boldizsár István
Faluvége
427. tétel
Balla Béla
"Lápos részlet - Fekete falu", 1939
428. tétel
Glatz Oszkár
Gyerekek a domboldalon
429. tétel
Baranyai Francisc
Erdőszéle alakkal
430. tétel
Toroczkai Oszvald
Ligetes táj alakokkal
431. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Balatoni fények
432. tétel
Zolnay Géza
Erdőrészlet, 1925
433. tétel
Basch Árpád
Folyópart
434. tétel
Bosznay István
Virágzó fák
435. tétel
Nádler Róbert
Lány locsolókannával
436. tétel
Nyilasy Sándor
Tápéi lányok
437. tétel
Neogrády László
Kúria parkja
438. tétel
Bruck Lajos
"Virágzó fák"
439. tétel
Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958) -nak tulajdonítva
Erdélyi táj legelővel
440. tétel
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS