249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Boemm Ritta
Baba cserepes virággal
501. tétel
Bardócz Árpád
Lány szőlőfürtökkel, 1938
502. tétel
Kohán György
Leckeírás
503. tétel
Dienes János
Kalotaszegi menyecske
504. tétel
Csók István
Színvázlat (sokác menyecske sírja)
505. tétel
Osztrák festő, 1900 körül
Szerelmesek
506. tétel
Csikós Antónia, Krizsán Jánosné
Csendélet, 1923
507. tétel
Vass Vera
Virágcsendélet
508. tétel
Kássa Gábor
Leány hegedűvel, 1925
509. tétel
Dömötör Gizella, Mund Hugóné
Enteriőr, 1920 körül
510. tétel
Belányi Viktor
Hölgyportré
511. tétel
Romek Árpád
Gyermekjáték
512. tétel
Mayer Alajos
Hölgyek a szalonban zongoránál
513. tétel
Zádor István
Pipázó, 1935
514. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Kalapos nő
515. tétel
Innocent Ferenc
Primavera
516. tétel
Kober Leo
Varrogató lány, 1911
517. tétel
Bertalan Albert
Balerina
518. tétel
Istvánffy Gabriella, Rainerné
Fehér cica pillangóval
519. tétel
Cauchois, Eugéne Henri
Rózsák kosárkában
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS