249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
742-761
[762-767]
Szőnyi István
Rézkarc album, 100 db-os
742. tétel
Borsos Miklós
Ecce homo, 1974
743. tétel
Szász Endre
Göndör hajú leány portréja
744. tétel
Szász Endre
Női portré
745. tétel
Molnár C. Pál
"Őszi színek"
746. tétel
Molnár C. Pál
Hegyvidéki táj
747. tétel
Molnár C. Pál
Tájkép cédrussal
748. tétel
Istókovits Kálmán
Falu látképe
749. tétel
Molnár C. Pál
"Fantasztikus táj"
750. tétel
Andrássy Kurta János
Krisztus siratása, 1942
751. tétel
Mikus Sándor
Pihenő asszony
752. tétel
Tot, Amerigo
Pletykálók
753. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. eleje
Női portré
754. tétel
Kunvári Lilla
Andrea
755. tétel
Andrássy Kurta János
Piéta, 1934
756. tétel
Andrássy Kurta János
A tékozló fiú
757. tétel
Magyar szobrász, 20. sz. első fele
Csók
758. tétel
Olasz szobrász, 21. sz.
Mitológiai nőalak
759. tétel
Cencinski, Arnold
Art deco táncosnő
760. tétel
Varga Imre
Kenyérszegő
761. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
742-761
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS