249. 19. és 20. századi festmények
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
Fényes Adolf
Dombos táj kirándulókkal
461. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Asszony korsóval
462. tétel
Réti István
Tanulmányfej, 1907
463. tétel
Jelenet
464. tétel
Menekülők
465. tétel
Réti István
Krisztus összeroskad a kereszt súlya alatt VÉDETT - NO EXPORT
466. tétel
Belga festő, 20. sz. eleje
Parasztcsalád
467. tétel
Glatz Oszkár
Édesanyja portréja, 1917
468. tétel
Rompen jelzéssel
Asztali csendélet gyümölcsökkel, 1947
469. tétel
Erdélyi Ferenc
Parasztember, 1924
470. tétel
Erdélyi Ferenc
Töprengő alak, 1925
471. tétel
Klein József
Lányportré
472. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Leány virággal
473. tétel
Aba - Novák Vilmos
Táj vihar előtt, 1919 körül
474. tétel
Remsey Jenő György
"Rőzsehordó", 1930
475. tétel
Herman Lipót
Jézus megkeresztelése
476. tétel
Vaszkó Ödön, Bilkei
Vihar előtt, 1925 körül
477. tétel
Klie Zoltán
Erdőrészlet őzzel
478. tétel
Papp Aurél
"Merengő", 1912
479. tétel
Nagy Oszkár
Imádkozó atyafi
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-621]
[622-641]
[642-661]
[662-681]
[682-701]
[702-721]
[722-741]
[742-761]
[762-767]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS