493. Perlrott - Csaba Vilmos (Békéscsaba, 1880 - Budapest, 1955)
Csendélet szoborral, 1937
olaj, vászon
57*46 cm
j.j.l.: Perlrott Csaba 937
Kiállítva: Perlrott Csaba Vilmos festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1942 november 22-30, kat.sz. 8 (Csendélet szoborral)