249. 19. és 20. századi festmények > Bocca della verita

670. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Bocca della verita

akvarell, papír

590*330 mm

j.k.l.: Pleidell; b.l. felirat: Bocca della verita Róma