249. 19. és 20. századi festmények > Alkonyi vízpart

452. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Alkonyi vízpart

olaj, falemez

50*60 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő

sérült