249. 19. és 20. századi festmények > Plakettpár - Kiűzetés a paradicsomból, Ádám és Éva

766. Csorba Géza (Lipótújvár, 1892 - Budapest, 1974)

Plakettpár - Kiűzetés a paradicsomból, Ádám és Éva

terrakotta

28*19,5 cm

j.n. és j.j.l.: Csorba (Ádám és Eva)