249. 19. és 20. századi festmények > "Szolnoki Tisza-híd", 1943

654. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)

"Szolnoki Tisza-híd", 1943

akvarell, papír

205*280 mm

j.j.l.: BA; b.l.: őszinte jókívánságokkal Bernáth Aurél 1943/51; ho. kiállítási cédula: Haas Galéria: "A VÍZ - AZÚR" 2017. 05., oeuvre katalógus szám: 1943/51