654. Bernáth Aurél (Marcali, 1895 - Budapest, 1982)
"Szolnoki Tisza-híd", 1943
akvarell, papír
205*280 mm
j.j.l.: BA; b.l.: őszinte jókívánságokkal Bernáth Aurél 1943/51; ho. kiállítási cédula: Haas Galéria: "A VÍZ - AZÚR" 2017. 05., oeuvre katalógus szám: 1943/51