669. Bugár Jenő (működött a 20. sz. elején)
I. világháborús karikatúrák, 4 db, 1916
tus, papír
220*330 mm
j.j.l.: Eugen Bugár Zagreb 1916; j.j.l.: E. Bugár 1916; j.j.l.: Frien. Bugár Zágreb 916