249. 19. és 20. századi festmények > Domboldal tehenét legeltető pásztorral, 1956

444. Magyar festő, 20. sz. eleje

Domboldal tehenét legeltető pásztorral, 1956

olaj, vászon

60,5*80 cm

j.j.l.: Bornemisza Géza 1956