260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Maci alakú medál

7. Maci alakú medál

magyar, 20. sz. eleje, 1966-1999 közötti fémjel, 935 ezrelékes ezüst, markazit kövekkel díszítve, hiányos, 5,9 g