132. Fűszertartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "PF" mesterjegy, préselt, kalapált különböző szatírfejekkel díszített talpra emelt bordázott ovális tálka, 113 g; 6*9,5*7 cm