260. Ékszerek, órák és karácsonyi ajándéktárgyak > Tissot férfi zsebóra

72. Tissot férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. első fele, mechanikus szerkezet, fém tok 20 mikronos aranyozással, enyhén karcos, működik, d: 4 cm