264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Lány macskával

342. Magyar festő, 20. sz. első fele

Lány macskával

olaj, vászon

78*60 cm

j.n., h.o. felirat: Telkes Valéria

keret nélkül, sérült