264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Műteremben („Baskircsev Mária”), 1941

52. Juszkó Piroska (Budapest, 1907 - Bregenz, 1999)

Műteremben („Baskircsev Mária”), 1941

olaj, vászon

100*80 cm

j.h.o.: Juszkó Piroska 1941 jan. 24.