92. Csáky László
Mezítlábas fiú, 1910-es évek
olaj, karton
65,5*45 cm
j.b.l.: Csáky László
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 32. kép; Műgyűjtők Galériája 17. aukció, kat. 63.; Feltehetően kiállítva: Csáky László művészi hagyatékának kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1919. március-április (kat. 63. Libapásztor)