264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Mezítlábas fiú, 1910-es évek

92. Csáky László

Mezítlábas fiú, 1910-es évek

olaj, karton

65,5*45 cm

j.b.l.: Csáky László

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 32. kép; Műgyűjtők Galériája 17. aukció, kat. 63.; Feltehetően kiállítva: Csáky László művészi hagyatékának kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1919. március-április (kat. 63. Libapásztor)