264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Fehér blúzos lány portréja, 1959

197. P. Bak János

Fehér blúzos lány portréja, 1959

olaj, vászon

77*62,5 cm

j.j.l.: P. Bak János Baja 1959

keret nélkül