196. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)
Szivarozó férfi portréja, 1915 körül
olaj, vászon
115*96 cm
j.j.l.: Frank Frigyes
Életműkatalógus szám: 15, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1920-1921. évi Téli Kiállítás, Budapest, Műcsarnok (kat. sz. 44. vagy 304.), Irodalom: Gelencsér Éva: Frank Frigyes, Budapest, 1987. 112. (kat. sz. 15.)