264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Szivarozó férfi portréja, 1915 körül

196. Frank Frigyes (Budapest, 1890 - Budapest, 1976)

Szivarozó férfi portréja, 1915 körül

olaj, vászon

115*96 cm

j.j.l.: Frank Frigyes

Életműkatalógus szám: 15, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1920-1921. évi Téli Kiállítás, Budapest, Műcsarnok (kat. sz. 44. vagy 304.), Irodalom: Gelencsér Éva: Frank Frigyes, Budapest, 1987. 112. (kat. sz. 15.)