264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Álarcosbál után

57. Romek Árpád (Budapest, 1883 - Budapest, 1960)

Álarcosbál után

olaj, vászon

101*90 cm

j.b.l.: Romek Árpád