264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Csendélet Herendi vázával, 1950-es évek

58. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

Csendélet Herendi vázával, 1950-es évek

olaj, vászon

61*73 cm

j.j.l.: Bánovszky