264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Kalapos kisfiú

208. Kováts K. jelzéssel, 20. sz. eleje

Kalapos kisfiú

olaj, vászon kartonra ragasztva

45*34 cm

j.b.f.: Kováts K.

sérült