264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Római emlék

28. Római emlék

"Vera effigies sacri", a római Szent Péter Bazilika Vera ikonjának hiteles mása, 19. sz. vége, rézmetszet, vászon, körben 1900 körüli római veduta képek, vatikáni viaszpecséttel

47*36,5 cm