28. Római emlék
"Vera effigies sacri", a római Szent Péter Bazilika Vera ikonjának hiteles mása, 19. sz. vége, rézmetszet, vászon, körben 1900 körüli római veduta képek, vatikáni viaszpecséttel
47*36,5 cm