39. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)
Rózsa Sándor a csatában, 1951
olaj, karton
87,5*105 cm
j.j.l.: Győri Elek 1951
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 44. kép,