264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Beszélgetők, 1868

38. Fáy Albert

Beszélgetők, 1868

olaj, vászon

55,5*68 cm

j.b.l.: Fáji Fáy Albert 1868

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 10. kép,