264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > A fagylaltárus, 1923-1928 között

331. Molnár Róza, Kézdivásárhelyi (Monor, 1900 - Budapest, 1977)

A fagylaltárus, 1923-1928 között

olaj, vászon

62*48 cm

j.j.l.: Molnár R.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 114. kép; Kiállítva: Kézdivásárhelyi Molnár Róza festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1942. május 3-12. (kat. 13., Fagylaltos)