331. Molnár Róza, Kézdivásárhelyi (Monor, 1900 - Budapest, 1977)
A fagylaltárus, 1923-1928 között
olaj, vászon
62*48 cm
j.j.l.: Molnár R.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 114. kép; Kiállítva: Kézdivásárhelyi Molnár Róza festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1942. május 3-12. (kat. 13., Fagylaltos)