264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Hölgy karszékben, 1911

228. Magyar festő

Hölgy karszékben, 1911

olaj, vászon

92*97 cm

j.j.l.: … Ilona 1901 III.

keret nélkül, sérült