264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Nemzetes asszony, 1862

42. Fodor jelzéssel

Nemzetes asszony, 1862

olaj, karton

47*36,5 cm

j.j.l.: Fodor 862 ag 20.

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 93. kép,