264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > A Kálvin téri templom, 1934

135. Benjamin Herman

A Kálvin téri templom, 1934

olaj, vászon

69*56 cm

j.j.l.: Benjamin H. 1934; b.l.: Kálvin téri templom Budapest

sérült