195. Kalivoda Kata, Sándor Antalné (Letenye, 1877 - Szurdokpüspöki, 1936)
Lány gyöngysorral
olaj, vászon
72*55 cm
j.j.l.: S. Kalivoda Kata
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 84. kép