264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Madonna

334. W. Éva jelzéssel, 20. sz. közepe

Madonna

akvarell, tempera, karton

610*450 mm

j.j.l.: W. Éva

sérült