264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > "Hármasoltár", 1940 körül

335. Czene János, Apátfalvi (Újpest, 1904 - Budapest, 1984)

"Hármasoltár", 1940 körül

olaj, vászon

85*149 cm

j.h.o.: Czene János

Kiállítva: A Spirituális Művészek Szövetségének Kiállítása, Budapest, Alkotás Művészház, 1943, (kat. 25. Hármasoltár); Saphier-Aukció, 1998, kat. 189.