335. Czene János, Apátfalvi (Újpest, 1904 - Budapest, 1984)
"Hármasoltár", 1940 körül
olaj, vászon
85*149 cm
j.h.o.: Czene János
Kiállítva: A Spirituális Művészek Szövetségének Kiállítása, Budapest, Alkotás Művészház, 1943, (kat. 25. Hármasoltár); Saphier-Aukció, 1998, kat. 189.