264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Anya gyermekével

35. Osztrák szobrász, 20. sz. eleje

Anya gyermekével

faragott, festett homokkő

m: 80 cm

sérült, hiányos