264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Belső udvar, 1927

142. Jaksa István

Belső udvar, 1927

olaj, vászon

70*55,5 cm

j.j.l.: Jaksa István 27

keret nélkül