264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > A zene allegóriája

50. Bruenn, Leo jelzéssel, 1900 körül

A zene allegóriája

olaj, vászon

91*106 cm

j.b.l.: Leo Bruenn Róma

keret nélkül