264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 1. nap > Keresztrefeszített Krisztus

25. Rajna - vidéki szobrász, 15. sz. vége

Keresztrefeszített Krisztus

faragott, festett fa

m: 64 cm

sérült, hiányos