538. Csabai Rott Margit (Budapest, 1893 - Santa Monica, 1973)
"Téli táj"
olaj, vászon
60,5*70,5 cm
j.b.l.: Csabai Rott Margit 1934
Budapest Ernst Múzeum 1934. május kat.sz